دوره نوجوانی دوره خاص و مهمی از زندگی است که پایه های شخصیتی افراد شروع به شکل گیری می کند انسان به سن بلوغ می رسد و خلق و خوی جدید بر رفتار و احساسات سایه می افکند. دختران نوجوان در این سن کم کم به سمت و سوی سبک شخصی خود در صحبت کردن، رفتار ، لباس پوشیدن و حتی طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود می روند. توجه آنها به مد و وسایل شخصی همسن و سال هایشان بیشتر می شود و شاید آنها هم دوست داشته باشند هر چند وقت یک بار تغییرات کوچکی در حوزه شخصی خود ایجاد کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم خلاقیت را سرلوحه کار خود در دکوراسیون اتاق خوابتان کنید .تا با هزینه اندک و انرژی کمتر به اهداف زیبایی از دکوراسیون و چیدمان برسید.

مورد اول عوض کردن روکش صندلی اتاق خواب است که می تواند خیلی ظاهر اتاق را عوض کند.

اگر به فکر عوض شدن روحیه و حال و هوایتان هستید روکش مبلمان و صندلی های اتاق خوابتان را عوض کنید حتی با پارچه های موجود در منزلتان ، بهم دوختن پارچه های رنگی و درست کردن روکش مدل چهل تکه ایده خوبی است و اتاق شما را خاص خواهد کرد.

مورد دوم چیدمانی از تابلو و قاب ها بر روی دیوار اتاق خواب

تصاویر مورد علاقه خود را بیابید. عکس های خانوادگی و دوستانه را پرینت بگیرید و یا اگر دستی در هنر نقاشی و گرافیک دارید شروع به طراحی کنید. فقط کافی است با انتخاب و یا حتی ساخت قاب های ارزان و با کمی سلیقه به خرج دادن با چیدمانی از آن ها بر روی دیوار اتاقتان، تغییراتی زیبا و چشمگیر ایجاد کنید. سعی کنید با توجه به علایق شخصی خودتان دست به انتخاب بزنید. اتاق شما قلمرو خودتان است. بنابراین آن را به گونه ای بچینید که با دیدنش لذت ببرید.
مقاله جایگاه آینه در دکوراسیون را به شما پیشنهاد می کنیم.

درطراحی دکوراسیون خلاقیت داشته باشید! تا هم در پول هم وقتتان صرفه جویی شود.

سومین کار ساخت باکس های زیبا برای نگهداری از وسایل اتاق خواب

از سبد ها و جعبه های بلا استفاده بهره بگیرید .فقط کافی است که آستین بالا بزنید و خودتان دیواره های خارجی آنها را با ابزاری هم شکل و هماهنگ تزئیین کنید  نگران این نباشید که ظاهر متفاوت آنها اتاق شما را نامنظم جلوه دهد. این کار نه تنها می تواند ظاهری زیبا به اتاقتان ببخشد بلکه به طبقه بندی و نظم دهی آن نیز کمک می کند. دکوراسیون داخلی منظم و زیبا می تواند در روحیه شما تاثیر گذار باشد

باکس رنگی

چهارم یک برد بسازید برای نگهداری کارت پستال ها و کارت ها با تصاویر زیبا که دوست دارید.

در نگهداری نامه‌ها و كارت‌ تبریک ها خلاق باشید یک صفحه از جنس فوم، مقوا، چوب و یا هر چیزی که در دسترس دارید را به اندازه دلخواهتان ببرید. آن را به وسیله پارچه و یا کاغذکادو مورد علاقه تان روکش کنید. سپس به وسیله مقداری روبان، نواری هایی زیگزاگ مانند را به شکلی روی آن متصل کنید که در فاصله های بین محل اتصال روبان ها با برد بتوانید یادداشت ها و کارت پستال های خود را قراردهید. انجام این کار بسیار ساده است.

دکوراسیون اتاق خواب

پنجم ساخت یک تابلو کوچک در اتاق خواب برای نوشتن جملات زیبا ایده خوبی است.

به کمک یک شیشه و یک قاب، تابلویی کوچک بسازید. کاغذ درون قاب را تک رنگ و روشن انتخاب کنید. از این تابلو می توانید برای نوشتن جملات انرژی بخش و یا حتی شعر ها و جملاتی که دوستشان دارید استفاده کنید.

کم جا چوب

اگر مساحت منزلتان خیلی بزرگ نیست برای بهینه سازی فضا سری به سایت کم جا چوب بزنید.