استفاده از فرش های گرد علاوه بر زیبایی خاصی که به محیط منزل شما می بخشد، به شما کمک خواهد کرد برای برطرف کردن نواقصی که در برخی مواقع در دکوراسیون خانه خود ممکن است با آن روبرو شوید مانند اینکه در منزل تان سطح زمینی رو به رو شوید که به شکل نامعمولی ساخته شده است. ممکن است در زمانی از این مسئله باخبر شوید که می خواهید کاغذ دیواری و یا لوستر آن دکوراسیون را تعیین کنید. در چنین شرایطی استفاده از فرش های گرد می تواند راهکار خوبی باشد؛ اما چگونه؟

طرح دیوارهای خودرا با توجه به زوایایی که اغلب مبلمان ها دارهستند انتخاب کنید .در این زمان قطعا استفاده از فرش های گرد می تواند نوعی احساس سادگی و امنیت را برای شما ایجاد کند. در این پست با ما همراه باشید تا دریابیم که این فرش گرد برای چه مکان ها و دکوراسیون هایی قابل استفاده خواهد بود.

برای اینکه هنگامی که شما بخواهید جزئیات منحنی معماری را بهتر نشان دهید

پیشنهاد ما برای نمایان تر کردن این جزئیات زیبا، استفاده از فرش های گرد است تا با این کار به برجسته تر جلوه دادن آنها کمک خواهید کرد.جزئیات منحنی معماری معمولا منحصر به فرد و قابل توجه هستند.

دکوراسیون

به تصویر توجه کنید .  فرش گرد به نمایان تر شدن جزییات معماری اطراف پنجره کمک کرده است. علاوه بر این مزیت دیگری که در استفاده از فرش گرد در دکوراسیون نشیمن این تصویر وجود دارد این است که در مشخص تر کردن حدود و حاشیه میز گردی که در وسط قرار دارد نیز تاثیر زیادی گذاشته است.

هنگامی که بخواهید با کمک فرش کوچک دیگری، فرش خود را لایه بندی کنید

اینکه تمامی سطح کف اتاق خود را با فرشی ساده پوشش دهید به برجسته تر شدن رنگ های دکوراسیون شما کمک خواهد کرد، اما علاوه بر این می توانید با کمک فرش گردی که بر روی آن قرار می گیرد این خیرگی و برجستگی را با کمک رنگی مجزا افزایش دهید و دکوراسیون اتاق خود را زیباتر کنید.

فرش گردی را که بر روی فرش ساده خود قرار می دهید را به گونه ای پهن کنید که تمامی مبلمان و وسایلی که میخواهید جداگانه قرار بگیرند، بر روی آن چیدمان شوند.

برای بزرگتر نشان دادن اتاق کوچک خود از فرش گرد کمک بگیرید.

مزیتی که استفاده از فرش های گرد در فضاهای کوچک دارد این است که نوعی نظم و ترتیب به دکوراسیون شما می بخشد و مانع از شلوغ و شلخته جلوه دادن آن می شود .طراحان داخلی با کمک یک فرش گرد و استفاده از آن در فضاهای کوچک می توانند دکوراسیون آن را کمی بزرگ تر جلوه دهند. منحنی موجود در فرش های گرد چشم شما را مجاب می کند تا به اطراف فضای اتاق خود توجه کنید. ؛ بنابراین استفاده از یک فرش گرد کمک بزرگی در بزرگتر جلوه دادن دکوراسیون اتاق کوچک شما خواهد کرد.

مطلب دکوراسیون اتاق کوچک خود را چگونه طراحی کنیم را برای مطالعه به شما پیشنهاد می کنیم .

کم جا چوب

اگر مساحت منزلتان خیلی بزرگ نیست برای بهینه سازی فضا سری به سایت کم جا چوب بزنید.